WAGO wykorzystuje pliki cookie, aby móc stale optymalizować i ulepszać strony internetowe. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w wytycznych dotyczących plików cookie.

| WAGO | Prasa | WAGO | Prasa

Prasa

Prasa

WAGO przywiązuje szczególną wagę do publikacji prasowych – nie tylko dlatego, że lubimy być w centrum uwagi, lecz przede wszystkich dlatego, że są one ważnym źródłem informacji dla naszych klientów i partnerów.

Dlatego właśnie od wielu lat mamy dobry i intensywny kontakt z prasą specjalistyczną. Na kolejnych stronach przygotowaliśmy dla Państwa wszystkie informacje, które mogą być potrzebne w pracy dziennikarskiej: aktualne notki prasowe, artykuły do prasy branżowej, referencje, biuletyny dla klientów i materiał zjęciowy o dużej rozdzielczości. W razie pytań mogą się Państwo skontaktować z osobą odpowiedzialą w WAGO za współpracę z prasą.

Notki prasowe

Aktualne informacje o nowościach w ofercie, działalności firmy i kadrze pracowniczej, profesjonalnie zredagowane i udostępnione w przejrzystej formie.

Prasa specjalistyczna

Technika WAGO w służbie klienta: informacje o praktycznych zastosowaniach naszych komponentów w automatyce i elektrotechnice

Biuletyny dla klientów

Seria biuletynów „WAGOdirect“ to magazyny przeznaczone dla klientów WAGO, w których prezentowane są informacje o wyrobach, rozwiązaniach, nowościach i trendach rynkowych.

pl
Nie można dodać dokumentu do listy ulubionych.
Dodano do listy ulubionych
Dodano stronę do listy ulubionych
Dodano publikację do listy ulubionych
Dodano dokument do listy ulubionych
../../navigation-complete.html