WAGO wykorzystuje pliki cookie, aby móc stale optymalizować i ulepszać strony internetowe. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w wytycznych dotyczących plików cookie.

| WAGO | Dlaczego WAGO? | Niezawodność | WAGO | Dlaczego WAGO? | Niezawodność

Gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo, nie ma miejsca na kompromisy.

Gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo, nie ma miejsca na kompromisy.

W przeciwieństwie do zacisku śrubowego, którego funkcjonalność uzależniona jest od staranności personelu obsługującego, technika zacisku sprężynowego proponowana przez WAGO gwarantuje całkowitą niezawodność.

Jej zaletą jest z góry zaprogramowana jakość styku: zacisk o przemyślanej konstrukcji i wymiarach, wykonany ze stali sprężynowej najwyższej jakości, odpornej na korozję, wytwarza niemal stałą siłę docisku, niezależną od montera.

W przypadku wyrobów dla automatyki równie ważną rolę, co jakość styku, odgrywa niezawodność działania elementów elektronicznych. Zapewniamy ją w trakcie procesu produkcyjnego i sprawdzamy w licznych testach. Właśnie bezpieczeństwo i niezawodność ugruntowały wiodącą pozycję złączek sprężynowych i wyrobów WAGO dla automatyki na świecie. Dla naszych konstruktorów to z pewnością decydujące czynniki, brane pod uwagę przy tworzeniu nowych rozwiązań.

pl
Nie można dodać dokumentu do listy ulubionych.
Dodano do listy ulubionych
Dodano stronę do listy ulubionych
Dodano publikację do listy ulubionych
Dodano dokument do listy ulubionych
../../../navigation-complete.html