WAGO wykorzystuje pliki cookie, aby móc stale optymalizować i ulepszać strony internetowe. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w wytycznych dotyczących plików cookie.

| WAGO | WAGO

Nowe idee są motorem naszego sukcesu.

Nowe idee są motorem naszego sukcesu.

WAGO jest istniejącą od trzech pokoleń, działającą samodzielnie i niezależnie na rynku firmą rodzinną wywodzącą się z Minden (Westfalia) i należy do grona firm uznawanych za prekursorów i propagatorów innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki.

Jesteśmy producentem i dostawcą nowatorskich komponentów dla przemysłu, techniki procesowej i automatyki budynkowej, a nasze działania poparte są ponad 50-letnim doświadczeniem. W dziedzinie połączeń sprężynowych WAGO jest światowym liderem, ale również inne nasze rozwiązanie stały się w międzyczasie standardem przemysłowym. Stale stawiamy sobie nowe wyzwania, szukamy bodźców i wyznaczamy nowe wzorce. Dlatego nazwa WAGO jest synonimem jakości, bezpieczeństwa i nowoczesności.

O nas

Pierwszy zawsze jest pomysł. Naszym pragnieniem było znalezienie bardziej niezawodnego rozwiązania niż stosowany powszechnie w instalatorstwie zacisk gwintowy.

Zrównoważony rozwój

Jesteśmy przekonani, że długotrwały sukces można osiągnąć tylko przez zrównoważony rozwój.

Dlaczego WAGO

Jest bardzo wiele powodów: każdy sprzedany do tej pory wyrób i wykonana usługa przyczyniają się do wzrostu zadowolenia naszych klientów.

Praca w WAGO

WAGO stale się rozwija i z tego względu potrzebuje wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników. W zakładce "Praca w WAGO" znajdują się aktualne oferty pracy.

Prasa

WAGO przwiązuje szczególną wagę do publikacji prasowych – one są ważnym źródłem informacji dla naszych klientów i partnerów.

Kontakt

Jako średniej wielkości firma posiadamy bogatą ofertę wyrobów i mamy oddziały na całym świecie.

Siedziby

WAGO posiada spółki i przedstawicielstwa handlowe na wszystkich kontynentach oraz zakłady produkcyjne w Niemczech, Szwajcarii, Polsce, Chinach, Indiach, USA i Japonii.

Dodatkowe informacje o wyrobie

Znają już Państwo nasze wyroby i potrzebują dodatkowych informacji - katalogów, broszur lub szczegółowych danych technicznych? Znajdą je Państwo tutaj.

pl
Nie można dodać dokumentu do listy ulubionych.
Dodano do listy ulubionych
Dodano stronę do listy ulubionych
Dodano publikację do listy ulubionych
Dodano dokument do listy ulubionych
../navigation-complete.html