WAGO wykorzystuje pliki cookie, aby móc stale optymalizować i ulepszać strony internetowe. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w wytycznych dotyczących plików cookie.

| Serwis | WAGO SOLUTION PROVIDER | Serwis | WAGO SOLUTION PROVIDER

Program WAGO Solution Provider

Program WAGO Solution Provider

Realizacja projektu, bazującego nawet na najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązaniach, nie byłaby możliwa bez udziału człowieka. To jego doświadczenie, znajomość technologii oraz zrozumienie potrzeb i wymagań klienta są niezbędnym składnikiem pełnego sukcesu.

Firma WAGO doskonale rozumie tę zależność, dlatego od dawna udostępnia wiedzę o swoich wyrobach oraz know-how wykonawcom świadczącym usługi w zakresie integracji systemów budynkowych. Dzięki temu już zyskała i nadal zyskuje w całym kraju partnerów-fachowców, którzy działają blisko klienta, ściśle z nim współpracują, w pełni wykorzystując oferowany przez WAGO potencjał. Lista wykonawców zaznajomionych z technologią WAGO to rezultat prowadzonego przez firmę programu pozyskiwania i szkolenia partnerów – WAGO Solution Provider.

Założenia i zalety programu WSP

Zasady współpracy pomiędzy WAGO i firmami partnerskimi w ramach programu WSP oraz korzyści wynikające dla klienta

Znajdź partnera programu WSP

Tu znajdziesz partnerów programu WAGO Solution Providers

pl
Nie można dodać dokumentu do listy ulubionych.
Dodano do listy ulubionych
Dodano stronę do listy ulubionych
Dodano publikację do listy ulubionych
Dodano dokument do listy ulubionych
../../navigation-complete.html