WAGO wykorzystuje pliki cookie, aby móc stale optymalizować i ulepszać strony internetowe. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w wytycznych dotyczących plików cookie.

| Serwis | Smart Data Engineering | Serwis | Smart Data Engineering

Drukarka termotransferowa smartPRINTER

Drukarka termotransferowa smartPRINTER

Szybki opis przy pomocy jednego urządzenia: smartPRINTER jest wszechstronną drukarką termotransferową, dostępną w ofercie WAGO.

Wyróżnia się bardzo kompaktową konstrukcją i możliwością druku na wielu różnych materiałach: paskach oznacznikowych, tabliczkach oznacznikowych „WMB-Inline“ na rolce, etykietach oraz oznacznikach na przewody i żyły. W ten sposób wszystkie złączki WAGO oraz podłączone do nich przewody i kable mogą być opisane przy użyciu tylko jednego urządzenia.

Nadruk uzyskiwany przy pomocy smartPRINTER (258-5000) jest wyraźny, trwały i odporny na warunki zewnętrzne oraz ścieranie i zadrapania zgodnie z DIN EN 60068. Kolorowy wyświetlacz i intuicyjna nawigacja przez menu ułatwiąją użytkownikowi instalację i obsługę.

Sterowniki i oprogramowanie do pobrania

Pełny pakiet instalacyjny (sterowniki i oprogramowanie) do drukarki smartPRINTER oraz oprogramowanie do tworzenia oznaczników (np. smartSCRIPT) wraz z instrukcją obsługi można znaleźć na stroniewww.wago.de/smartprinter.

pl
Nie można dodać dokumentu do listy ulubionych.
Dodano do listy ulubionych
Dodano stronę do listy ulubionych
Dodano publikację do listy ulubionych
Dodano dokument do listy ulubionych
../../navigation-complete.html