WAGO wykorzystuje pliki cookie, aby móc stale optymalizować i ulepszać strony internetowe. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w wytycznych dotyczących plików cookie.

| Serwis | Do pobrania | CAE | Serwis | Do pobrania | CAE

Interfejsy do systemów CAE

Interfejsy do systemów CAE

Posiadasz gotowy schemat obwodowy? Dane te można oczywiście zastosować ponownie. Zachęcamy do skorzystania z jednego z licznych interfejsów do systemów CAE w celu automatycznego przejęcia danych do programu ProServe®.

Po sprawdzeniu i uzupełnieniu danych w ProServe® mogą one zostać ponownie przekazane do systemu CAE w celu dalszej edycji. Oprócz wymienionych tutaj danych możemy również udostępnić Państwu cenniki w formatach

  • Eldanorm 1/96,
  • Datanorm 4.0,
  • BMEcat 1.2 (klasyfikacja wg ETIM 3.0) oraz
  • Excel lub
  • PDF

. W tym celu prosimy o kontakt z partnerem do kontaktu w dziale sprzedaży.

Wszystkie interfejsy do systemów CAE w zestawieniu:

WAGO i Treesoft CAD

Rozwiązania CAD Treesoft dla techniki sterowania i budynkowej pozwolą na szybkie i racjonalne sporządzenie schematów elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych, planów poglądowych maszyn, widoków szaf rozdzielczych, planów elektroinstalacyjnych i rozdzielnic.

WAGO i AUCOTEC Engineering Base

Najnowsza generacja produktów AUCOTEC Engineering Base (EB) to platforma E-CAE wyposażona w najnowocześniejszą technologię, zapewniająca rozwiązania branżowe w jednym narzędziu.

WAGO i AutoCAD® ecscad

AutoCAD® to ukierunkowana na bazy danych odpowiedź Autodesk na wyzwania, jakie pojawiają się przy projektowaniu i dokumentacji instalacji elektrotechnicznych.

WAGO i CADdy++/SEE electrical

CADdy++electrical to nowoczesne narzędzie do kompleksowych projektów elektrycznych. Szybkie uczenie się, łatwa obsługa, wysoka wydajność oraz obsługa wielu rozwiązań to gwarancja pewnego zwrotu z inwestycji.

WAGO i E³.series

CIM-TEAM GmbH jako jeden z niewielu dostawców systemów oferuje kompleksowe rozwiązanie dla E-CAE obejmujące elektrotechnikę, hydraulikę/pneumatykę, elektronikę i oprzewodowanie. CIM-TEAM GmbH została założona w 1987r. a obecnie zatrudnia ok. 100 kompetentnych specjalistów ds. CAE. Siedziba główna CIM-TEAM GmbH mieści się w Ulm w Niemczech, posiada ona osiem filii i 15 dystrybutorów na świecie.

WAGO i ELCAD

ELCAD to już od wielu lat aktualny system projektowana i dokumentacji w elektrotechnice.

WAGO i EPLAN

Od przeszło 25 EPLAN projektuje rozwiązania inżynieryjne. EPLAN to spółka zależna firmy Rittal w koncernie Friedhelm Loh Group, jej oprogramowanie wyróżnia się więc innowacyjnością, stałym doskonaleniem, ciągłością i pewnością zwrotu z inwestycji.

WAGO i RUPLAN

Dzięki swojej funkcjonalności, elastyczności i możliwości integracji, RUPLAN to idealna podstawa dla rozwiązań integracyjnych. Rozwiązania branżowe bazujące na RUPLAN sprawdziły się jako uznane standardy.

WAGO i WSCAD

WSCAD to jeden z wiodących dostawców kompleksowych rozwiązań E-CAD. Firma projektuje i sprzedaje na całym świecie programy CAD i usługi serwisowe dla aplikacji elektrycznych, hydraulicznych, projektowania szaf rozdzielczych, instalacji elektrycznych i automatyki budynkowej. AKADEMIA WSCAD przekazuje użytkownikom wiedzę na temat prawidłowego i efektywnego korzystania z oprogramowania.

pl
Nie można dodać dokumentu do listy ulubionych.
Dodano do listy ulubionych
Dodano stronę do listy ulubionych
Dodano publikację do listy ulubionych
Dodano dokument do listy ulubionych
../../../navigation-complete.html