WAGO wykorzystuje pliki cookie, aby móc stale optymalizować i ulepszać strony internetowe. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w wytycznych dotyczących plików cookie.

| Rozwiązania | Transport | Rozwiązania | Transport | Przegląd

Transport

Transport

Środki transportu, niezależnie od tego, w jakich dziedzinach są stosowane, muszą posiadać jedną wspólną cechę - być odporne na działanie ekstremalnych warunków zewnętrznych.

W przypadku taboru kolejowego zakres temperatur pracy może wynosić od -40°C do +85°C, statki narażone są na silne wibracje a windy i ruchome schody podlegają dużym obciążeniom udarowym. Oprócz tego występują także inne obciążenia. Ale te czynniki nie mogą mieć wpływu na komfort jazdy i wygodę pasażerów - przecież nikt nie chciałby utknąć w windzie lub mieć przerwę w podróży z powodu poluzowanych styków.

Pojazdy szynowe

Pojazdy szynowe w transporcie regionalnym i dalekobieżnym muszą charakteryzować się niezawodnością, trwałością przez długie lata i nie wymagać częstego serwisowania. Przemyślane technologie ułatwiają i skracają czas montażu. Bardzo ważna jest również szybka i bezpieczna obsługa.

Terminale lotnicze

Na lotnisku wszystko musi działać jak w zegarku, gdyż codziennie przewijają się tu tysiące osób. Dotyczy to zarówno transportu bagażu, automatyki budynkowej, ruchomych schodów, czy rękawów lotniczych. To pole do popisu dla technologii WAGO…

Przemysł okrętowy

Urządzenia stosowane w przemyśle okrętowym muszą spełniać wymogi gazoszczelności oraz odporności na wstrząsy i wibracje. Dotyczy to zarówno lodołamaczy, platform wiertniczych, statków jak i urządzeń portowych.

pl
Nie można dodać dokumentu do listy ulubionych.
Dodano do listy ulubionych
Dodano stronę do listy ulubionych
Dodano publikację do listy ulubionych
Dodano dokument do listy ulubionych
../../../navigation-complete.html