WAGO wykorzystuje pliki cookie, aby móc stale optymalizować i ulepszać strony internetowe. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w wytycznych dotyczących plików cookie.

| Rozwiązania | Technika oświetleniowa | Rozwiązania | Technika oświetleniowa | Przegląd

Technika oświetleniowa WAGO – jasny punkt w technice podłączania opraw

Technika oświetleniowa WAGO – jasny punkt w technice podłączania opraw

Nowoczesna technika oświetleniowa musi łączyć komfort użytkowania, ekonomiczność i walory estetyczne. Nowoczesna technologia jest dziś nierozerwalnym elementem każdej oprawy. Przemyślana konstrukcja złącza gwarantuje zarówno szybkie i bezpieczne połączenie elektryczne, jak i bezawaryjną pracę lampy przez cały okres przydatności do eksploatacji.

WAGO opracowując innowacyjne wyroby, dostarcza nowe techniki podłączania sztucznego oświetlenia - m. in. beznarzędziową i niewymagającą serwisowania technikę zacisku CAGE CLAMP®. Dodatkową korzyścią jest aspekt ekonomiczny oraz wysoka jakość połączeń - między innymi dzięki przestrzeganiu przez WAGO standardu DIN ISO 9001 w procesach produkcyjnych.

WAGO pomoże Państwu zabłysnąć - na przykład przy instalacji lamp technicznych, stateczników elektronicznych, oświetlenia w jakże gwałtownie rozwijającej się teraz technologii LED lub ciągów oświetleniowych, zaprojektowanych zgodnie z wymogami klienta.

Renomowani producenci, a także coraz częściej projektanci, elektroinstalatorzy, inżynierowie oraz użytkownicy instalacji stawiają na sprawdzone i dopracowane systemy łączeniowe.

Do takżego typu oświetlenia znajdą Państwo odpowiednią technikę łączeniową WAGO:

Ciągi oświetleniowe

Ciągi oświetleniowe zapewniają dużą elastyczność rozwiązań oraz różnorodne możliwości konfiguracji.

Lampy techniczne

Dzięki różnym sposobom montażu i typom opraw można uzyskać optymalne rozświetlenie stref wejściowych i ciągów komunikacyjnych.

Lampy pokojowe

Oferta dekoracyjnych lamp pokojowych jest bardzo bogata - odstępne są oprawy do każdego układu pomieszenia i o dowolnej stylistyce.

Elektroniczne urządzenia zasilające

W ofercie WAGO znajdują się odpowiednie elementy łączeniowe do zintegrowanych z oprawą lub zewnętrznych stateczników elektronicznych.

Zarządzanie oświetleniem

Budynki prywatne i użyteczności publicznej pobierają ponad 40% energii. Skutecznym sposobem poprawy ich efektywności energetycznej jest zastosowanie automatyki.

LED

Technologia LED otworzyła nowe możliwości w dziedzinie konstruowania i produkcji systemów oświetleniowych.

Linect

Wyróżnikiem tego uniwersalnego systemu podłączania opraw oświetleniowych jest standardowy interfejs Linect®, który może być stosowany przez producentów oświetlenia na całym świecie.

pl
Nie można dodać dokumentu do listy ulubionych.
Dodano do listy ulubionych
Dodano stronę do listy ulubionych
Dodano publikację do listy ulubionych
Dodano dokument do listy ulubionych
../../../navigation-complete.html