WAGO wykorzystuje pliki cookie, aby móc stale optymalizować i ulepszać strony internetowe. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w wytycznych dotyczących plików cookie.

| Rozwiązania | Technika oświetleniowa | Lampy techniczne | Rozwiązania | Technika oświetleniowa | Lampy techniczne

Lampy techniczne

Lampy techniczne

Lampy techniczne są stosowane w miejscach wymagających precyzyjnego oświetlenia: dzięki różnym sposobom montażu i typom opraw można uzyskać optymalne rozświetlenie stref wejściowych, ciągów komunikacyjnych, stanowisk pracy, pomieszczeń i całych budynków.

Do wszystkich typów opraw oświetleniowych i wariantów montażu WAGO oferuje optymalną technikę łączeniową - na przykład złączki zasilające z serii 294 zapewniające łatwe i bezpieczne oprzewodowanie opraw oświetleniowych i urządzeń. Lub system wielowtyków , pozwalający na szybki i pewny montaż wtykowy instalacji elektrycznej. Dodatkowe korzyści daje połączenie systemu wielowtyków WINSTA® z wtykowym, uniwersalnym standardem

Linect®, umożliwiające zarówno konwencjonalne łączenie z siecią zasilającą, jak i przy pomocy wielowtyków: wypływające z tego zalety to szybka budowa instalacji oraz elastyczność ułatwiająca rozbudowę i dopasowywanie do coraz to nowych wymagań.

Dla wszystkich wymienionych poniżej opraw oświetleniowych WAGO ma w ofercie niezadowną technikę łączeniową. Aby się o tym przekonać, proszę kliknąć na odpowiednią grupę opraw:

pl
Nie można dodać dokumentu do listy ulubionych.
Dodano do listy ulubionych
Dodano stronę do listy ulubionych
Dodano publikację do listy ulubionych
Dodano dokument do listy ulubionych
../../../navigation-complete.html