WAGO wykorzystuje pliki cookie, aby móc stale optymalizować i ulepszać strony internetowe. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w wytycznych dotyczących plików cookie.

| Rozwiązania | Technika budynkowa | Instalacja budynkowa | Przegląd | Rozwiązania | Technika budynkowa | Instalacja budynkowa | Przegląd

Instalacja budynkowa

Instalacja budynkowa

Wymagania w zakresie połączeń elektrycznych rosną z każdym dziesięcioleciem, a co za tym idzie, pojawiają się nowe wyzwania. O ile wcześniej bardzo ważna była bezkonserwacyjna obsługa, to obecnie użytkownikom najbardziej zależy na czasie.

Czas bowiem we wszystkich obszarach i branżach ma wpływ na koszty - dotyczy to również instalacji budynkowych. Wymagania odnośnie zastosowanych materiałów oraz samej instalacji stale rosną. Oczekuje się, aby materiały elektryczne dały się łatwo i szybko obrabiać, w miarę możliwości bez pomocy narzędzi. Istota jest także możliwość zamocowania elementów na stałe (w razie potrzeby) oraz szybkiego i wygodnego opisu.

Innymi słowy, złączka musi być w sposób optymalny dostosowana do planowanych zastosowań - pod względem kształtu, wymiarów, obciążenia prądowego, obsługi, ochrony przed dotykiem bezpośrednim, możliwości pomiaru i opisu, tak aby każdy użytkownik mógł uzyskać połączenie bezpieczne, trwałe i niewymagające konserwacji, w jak najkrótszym czasie.

W zakresie techniki budynkowej WAGO oferuje obok komponentów dla automatyki również kompletny program na potrzeby instalacji budynkowych: od „złączki WAGO“ do puszek elektroinstalacyjnych po złączki listwowe do różnego typu szaf rozdzielczych. WAGO prezentuje pełny asortyment wyrobów w bezgwintowej, niewymagającej serwisowania technice łączeniowej.

Puszki elektroinstalacyjne

Do różnych zastosowań stosuje się różnego rodzaju złączki instalacyjne. Dotyczy to również instalacji w puszkach elektroinstalacyjnych.

Rozdzielnice

W rozdzielnicach zbiegają się przewody elektryczne z całego budynku, dając przejrzysty obraz całej instalacji elektrycznej.

Podłączanie opraw oświetleniowych

Złączki oświetleniowe WAGO to doskonały sposób połączenia przewodów jednodrutowych i linkowych.

pl
Nie można dodać dokumentu do listy ulubionych.
Dodano do listy ulubionych
Dodano stronę do listy ulubionych
Dodano publikację do listy ulubionych
Dodano dokument do listy ulubionych
../../../../navigation-complete.html