WAGO wykorzystuje pliki cookie, aby móc stale optymalizować i ulepszać strony internetowe. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w wytycznych dotyczących plików cookie.

| Rozwiązania | Przemysł | Rozwiązania | Przemysł | Przegląd

Przemysł

Przemysł

Stopień mechanizacji i automatyzacji w zakładach produkcyjnych stale wzrasta; ma to na celu podwyższenie jakości wyrobów i redukcję kosztów.

Wszystkie komponenty stosowane w procesach przemysłowych muszą sprostać wysokim wymaganiom - wysokim i niskim temperaturom, dużej wilgotności, obecności pyłów, wibracjom, wstrząsom, trwałemu i zmiennemu obciążeniu. Ich niezawodność musi być zagwarantowana zarówno w optymalnych, jak i ekstremalnych warunkach środowiskowych. Złączki listwowe, wielowtyki i komponenty WAGO do systemów automatyki sprawdzają się już od dziesięcioleci w tych właśnie zastosowaniach - niezależnie od branży.

Przemysł motoryzacyjny

Wyroby WAGO są stosowane w przemyśle motoryzacyjnym w liniach produkcyjnych, zapewniając im maksymalną niezawodność i dyspozycyjność.

Elektronika przemysłowa

Wielowtyki i złączki do płytek drukowanych WAGO znajdują zastosowanie w elektronice przemysłowej dla wielu branż. Do grona naszych klientów zaliczają się producenci różnego typu urządzeń, w tym napędów, układów sterowania, urządzeń pomiarowych, maszyn, pojazdów szynowych i infrastruktury kolejowej, aż po budowę okrętów.

Przemysł maszynowy

Przemysł maszynowy musi sprostać szczególnym wymogom. Zanim wyprodukowana maszyna stanie na swoim docelowym miejscu gotowa do pracy, musi przejść jeszcze długą drogę: transport od producenta do odbiorcy, montaż oraz rozruch, najlepiej, by wszystko to odbyło się szybko, sprawnie i bez zbędnych nakładów.

eMobility

Mobilność elektryczna jest dziś na ustach wszystkich. Na całym świecie inwestuje się w projekty infrastrukturalne. WAGO angażuje się w różnego rodzaju gremia i koła robocze na całym świecie.

pl
Nie można dodać dokumentu do listy ulubionych.
Dodano do listy ulubionych
Dodano stronę do listy ulubionych
Dodano publikację do listy ulubionych
Dodano dokument do listy ulubionych
../../../navigation-complete.html