WAGO wykorzystuje pliki cookie, aby móc stale optymalizować i ulepszać strony internetowe. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w wytycznych dotyczących plików cookie.

| Rozwiązania | Rozwiązania

Rozwiązania dla branż

Rozwiązania dla branż

Wyroby WAGO znajdują zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach. Obecne są w przemyśle samochodowym i maszynowym, technice procesowej, budynkowej oraz wielu innych branżach - i to na całym świecie!

Technika budynkowa

Od nieskomplikowanej instalacji po kompleksową automatykę budynkową – paleta wyrobów WAGO umożliwia realizację wszystkich rozwiązań.

Technika oświetleniowa

Opracowując innowacyjne wyroby WAGO stwarza nowe techniki połączeniowe dla przemysłu oświetleniowego - m.in. dzięki niewymagającej narzędzi i serwisowania technice CAGE CLAMP®.

Automatyka energetyczna i procesowa

Wyroby i rozwiązania WAGO przeznaczone dla techniki procesowej oraz produkcji i dystrybucji energii.

Przemysł

Komponentom stosowanym w przemyśle stawiane są bardzo wysokie wymagania w zakresie niezawodności. Dla wyrobów WAGO to żaden problem.

Transport

Środki transportu, niezależnie od tego, w jakich dziedzinach są stosowane, muszą posiadać jedną wspólną cechę - być odporne na działanie ekstremalnych warunków zewnętrznych.

pl
Nie można dodać dokumentu do listy ulubionych.
Dodano do listy ulubionych
Dodano stronę do listy ulubionych
Dodano publikację do listy ulubionych
Dodano dokument do listy ulubionych
../navigation-complete.html